uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider

Zde relaxuji...Vaše Bára Munzarová

 

--- infopanel ----

+420 987 654 321

mail@com

Kontaktujte nás

Obchodní náměstí 2159/2

Praha 12 - Modřany

(vchod od protihlukové stěny)

.

Mob:  777 003 479

Mob:  775 203 479

.

GPS:  50°00´18,3"N   14°24´13,5"E'

.

Bus: 341, 139, 165, 177

Tram: 3, 17, 21

zastávka Obchodní náměstí

-

Vlak: S8, S80

zastávka Praha - Modřany

Najdete nás

Pracovní doba

Po  - Čt   8h  -  20h 

Pá           8h  -  18h

 

Na pánském a dětském

polední pauza  12,30h  - 13,30h

Po   8h  -  20h  - Zuzka, bez objednání

Út    8h  -  18h  - Dana, 608 455 245

možnost objednat, raději dnes volejte

St    8h  -  20h  - Zuzka, bez objednání

Čt    8h  -  20h  - Zuzka, bez objednání

Pá   8h  -  18h  - Dana, 608 455 245

možnost objednat, raději dnes volejte

 

Hodinu před koncem pracovní doby si  raději volejte, může být plno.   

DĚTSKÉ STŘÍHÁNÍ OD 3 LET

(z bezpečnostních důvodů)

 

pedikúra

Barbora Veselá, certifikovaná podiatristka

vyškolená pedikérka a certifikovaná podiatristka s praxí 20 let “Zdravé a krásné nohy v každém věku

mob: 604 839 534

Služba

Cena

Pedikúra přístrojová suchá, bez lakování  (cca 45 min)

Desinfekce chodidel, krátká koupel nohou (změkčující gel na kůži), odstranění zrohovatělé kůže, ošetření a zkrácení délky nehtů, zarovnání jejich tvaru, čištění prostor nehtových valů, snížení tloušťky nehtů, výživa do nehtů.

660,00 Kč

Pedikúra kombinovaná mokrá, bez lakování (cca 45 min)

Koupel nohou 10 min, odstranění zrohovatělé kůže, ošetření a zkrácení délky nehtů, zarovnání jejich tvaru, čištění nehtových valů, snížení tloušťky nehtů, výživa do nehtů.

660,00 Kč

Úprava nehtů bez ošetření chodidel, bez lakování (cca 30 min)

Desinfekce chodidel, termální zábal chodidel,  ošetření a zkrácení délky nehtů, zarovnání jejich tvaru, čištění prostor nehtových valů, snížení tloušťky nehtů, výživa do nehtů.

500,00 Kč

   

Doplňkové služby:

 

Lakování klasickým lakem dle výběru

120,00 Kč

Lakování gellakem (UV) dle výběru

350,00 Kč

Samostatné odstranění kuřího oka bez pedikúry (cca 20 min)

200,00 Kč

Odstranění gellaku jiné značky (cca 25 min)

250,00 Kč

Aplikace nehtové špony na zarůstající nehet (cca 30 min)

v závislosti na tipu špony (550,- až 700,- Kč)

700,00 Kč

Peeling rukou + následný zábal na ruce za studena  (cca 20 min)

S použitím přípravků značkyPodopharm

180,00 Kč

Pedikúra přístrojová suchá

Přístrojová suchá pedikúra je aktuálně jednou z nejmodernějších a nejzdravějších metod ošetření nohou.

Jedná se o naprosto bezbolestné ošetření, které minimalizuje poranění kůže. Ošetření má velký význam pro rizikové skupiny lidí s onemocněním žil dolních končetin, diabetiky i lymfedematiky. Bezpečné provádění procedury garantuje použití nejmodernějšího vysokorychlostního přístroje s odsáváním značky Hadewe. Všechny nástroje jsou po každém použití pečlivě vydezinfikovány a projdou sterilizací.

Rovněž chodidla pacienta jsou před zahájením procedury dezinfikovány tak, aby nedošlo k zanesení infekce a přenosu mykóz.

Přístrojová pedikúra se používá na: - ošetření nehtů a kůžičky – dochází k vytvoření dokonalého tvaru nehtu - na ošetření zarůstajících, zdeformovaných nebo poškozených nehtů - na ošetření otlaků, mozolů, zrohovatělé kůže a na kuří oka

Velmi vhodná je tato metoda při zarůstajících nehtech. Tímto ošetřením a pravidelnou péčí, která by se měla opakovat po čtyřech až pěti týdnech, lze zamezit i nepříjemným chirurgickým zákrokům, jako je např. strhávání nehtů.

Špony na nehty – nehtová rovnátka

Pro ošetření a rovnání zarůstajících nehtů používáme nehtové špony Podofix, které umožňují ošetřit každý typ deformovaných nebo zarostlých nehtů.

Zarostlé nehty mohou také vznikat nesprávným stříháním nehtů nebo používáním nevhodné obuvi. Velmi často jsou zarostlé nehty doprovázeny bolestmi a záněty nehtových valů. V případě zanícení provádí ošetření výhradně lékař!

Deformované, stočené nehty nebo další potíže ve formě zarostlých nehtů jsou dnes velmi rozšířeným problémem pro mnoho klientů.

Hlavní výhody ošetření zarostlých nebo deformovaných nehtů šponami Podofix: - rychlá úleva od potíží - dlouhodobé zlepšení - jednoduchá a velmi šetrná aplikace - vynikající přizpůsobení špon různým typům nehtů - neomezují klienta při každodenní rutině ani při pracovních a sportovních aktivitách - možná alternativa chirurgického zákroků - špony jsou klasifikovány jako zdravotnický prostředek

Správný výběr a vhodnost systému nehtové špony musí vždy zvolit proškolený pedikér, podolog podle diagnózy pacienta a typu nehtu.

Podofix aktivní nalepovací špona se skládá z elastické plastové podložky, která se nalepí na nehet a integrovaného aktivačního drátku, který po utažení způsobuje požadované napětí. Po přilepení podložky a zatočení drátku se utažené drátkové očko odstříhne a umístí do dutiny v plastové podložce, kde se následně překryje speciálním gelem.

Rozdíl ve srovnání s dalšími lepícími šponami je v tom, že špony Podofix jsou přizpůsobeny pro všechny tvary nehtů. Špona zůstává přilepená na nehtu do dalšího ošetření, společně s ním roste, takže se nehet samovolně rovná a ten pak nezarůstá. Při další pedikúře je možné postup opakovat dle potřeby.

Při péči o Vás dbáme na Vaše zdraví a bezpečnost. K ošetření používáme kvalitní přístroje a nástroje. Všechny použité nástroje jsou před použitím sterilizovány. Používáme certifikované antimykotické a antibakteriální přípravky.

Ceník je platný od 1.4.2023